Семінар-тренінг по стратегічному плануванню, відкрита дискусія та обмін досвідом з колективної роботи в динамічній мережі в м. Дніпрі

Семінар-тренінг по стратегічному плануванню, відкрита дискусія та обмін досвідом з колективної роботи в динамічній мережі в м. Дніпрі

18 Червня 2017, Дніпро

4 червня 2017 року у м. Дніпрі відбувся семінар-тренінг по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі  для активних громадян, громадських активістів та молодих політиків з метою їх ознайомлення  з авторською методикою  колективної роботи у складі великих груп учасників.

Захід включав лекцію тривалістю 1,5 години (презентація) та відкриту дискусію за темою: “Як підвищити активність членів громад, політичних та громадських організацій?”

5 червня 2017 року відбулася неформальна зустріч з громадськими активістами м. Дніпра по обміну досвідом з колективної роботи в динамічній мережі. Під час зустрічі голова ГО “Центр розвитку української культури та самоорганізації” Тарас Плахтій ознайомив учасників з результатами теоретичних досліджень безконфліктної роботи великих груп людей в динамічній мережі та з практичним досвідом проведення таких заходів.

Подія на ФБ.

Детальніше тут.

Проект реалізовано за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).


Автор: Тарас
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку