Обмін досвідом щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеву громаду Ужгород-Київ-Чернігів – кращі практики, тренінги та соціокультурні заходи

Обмін досвідом щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеву громаду Ужгород-Київ-Чернігів – кращі практики, тренінги та соціокультурні заходи

29 Листопада 2017, Київ
Цього разу я хочу почати з висловлення ПОДЯКИ! Громадська організація «Закарпаття-Донбас» надзвичайно вдячна колективу програми національних обмінів, проекту «Містки громадської активності», Центру культурного менеджменту (Львів), звісно Європейському союзу, що фінансує цей чудовий проект, та тій людині, в чию світлу голову прийшла чудова ідея програми національних обмінів!

Друзі, програма національних обмінів це дійсно чудова можливість для розвитку. При чому розвитку як особистісного, так і організаційного. Завдяки програмі національних обмінів ми розвинули наші партнерські зв’язки по всій Україні, ознайомились з досвідом багатьох організацій, отримали масу корисних для роботи знань, реалізували чудові спільні ініціативи.
Раніше, коли ми ще тільки створили свою маленьку організацію, ми часто задавались питанням чи багато небайдужих людей в Україні? Тепер ми знаємо напевно відповідь на це запитання. Тетяна Гладкова керівник ГО «Сила Майбутнього» Дніпро та програма національних обмінів допомогли нам зрозуміти, що не так важливо скільки саме небайдужих людей, як те, щоб ці люди мали можливість спілкуватись та підтримувати один одного. Набагато більші результати досягаються саме завдяки взаємодії, завдяки підтримці однодумців.
Цей візит не став винятком та приніс дуже багато цікавого. Звичайно ми виходимо з того, чим ми можемо бути корисними приймаючій організації. Та кожного разу отримуємо величезну купу нових знань та вражень, контактів та корисних практик.
Тож протягом візиту проведено дві відкриті робочі зустрічі, два психологічних тренінги та круглий стіл. А також незаплановані заходи: відвідини справжнісінького дня народження ГО «Мій.дім.юа» - не кожного разу випадає така можливість привітати партнерів з визначними датами особисто, та ще, завдяки партнерам, відвідини презентації нової книги Василя Шкляра «Троща» - презентацію проводив автор! Дуже насичений та плідний візит.
Дякуємо проекту «Містки громадської активності»!

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку