Розвиваємо громади спільно. Броди-Олександрія

Розвиваємо громади спільно. Броди-Олександрія

10 Квітня 2018, Броди, Олександрія

У рамках візиту ГО "Донбас.Інтеграція" м. Броди зустрілась з партнерскою організацєю ГО «Центр громадської активності «Перемога» м. Олександрія.

Мета проекту: сприяння сталому розвитку громади м. Броди та м. Олександрія, обмін досвідом у громадській діяльності; навчання учасників впливати на владу, встановлення тісних контактів між м. Броди та м. Олександрія та з перспективою подальшої співпраці та розвитку двух міст.

Так, протягом візиту були проведені  зустрічі з органами місцевого самоврядування та державної влади, представниками громадськості. Хочеться окремо підкреслити роботу міської ради у м. Олександрія. 2 квітня ми відвідали Олександрійську міську раду, зустрілися з першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Давиденко Людмилою Вадимівною та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сосною Людмилою Василівною. Обговорили Стратегію Сталого розвитку м. Олександрії . Її завдання і заходи направлені на виконання трьох основних стратегічних пріоритетів: «Достойна робота для всіх», «Комфортні умови проживання», «Раціональне господарювання». Торкнулися теми соціального житла для ВПО і для інших категорій населення, модель залучення грошей громадськими організаціями спільно з міжнародними фондами та звичайно ж спільно з владою. І відразу ж не відкладаючи це питання ми вирушили дивитися об'єкти, які можна визначити під соціальне житло. Міська рада спільно  спільно з ГО «Центр громадської активності «Перемога» орагнізували нам екскурсію по місту, де ми могли бачити куда вкладаються гроші з міського бюджету.  https://www.facebook.com/donbas.integration/posts/1121459281329612

Знайомство з роботою ГО «Центр громадської активності «Перемога» , відвідування гуртків роботехникі та вивчення англійської мови, обмін досвідом роботи, знаймство з волонтером Корпусу миру, яки допомагає розвивати громаду м. Олександрія пройшло дуже плідно.  Ми привезли до дому багаж знань.

Дуже цікавий досвід волонтера у розвитку громад. Одним із компонентів проекту були  цікаві та захоплюючи заходи з Вівек Алтурі - волонтером Корпусу миру.

Круглий стіл «Волонтер Корпусу миру грає важливу роль у розвитку громад» https://www.facebook.com/donbas.integration/videos/1121598884648985/

Семінар за участю волонтера із Корпусу Миру "Стратегії розвитку та залучення інвесторів"
https://www.facebook.com/donbas.integration/videos/1121592751316265/

Додамо, що представники ГО "Донбас.Інтеграція" та ГО «Центр громадської активності «Перемога» почали працювати над спільним проектом по розвитку громад.

Автор: ГО "Донбас.Інтеграція"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку