Проекти у соціокультурній сфері як засіб активізації громади

Проекти у соціокультурній сфері як засіб активізації громади

1 Березня 2017, Дніпро
З 14 по 17 лютого з візитом у нашій організації перебували із візитом колеги-партнери із заходу України. Спільно із ними ми обговорили фестивальні проекти як один із інструментів посилення активізації громад у малих містах. У Дрогобичі так само, як і у Дніпрі є однакові проблеми - пасивність громадян та низьку соціальну активність членів громади.

Плануємо подальшу роботу з реалізації громадських ініціатив. ГО "Сила майбутнього" в рамках іншого проекту, проведе День вишиванки. Учасники-активісти із Дрогобича також проведуть свято вишиванки у себе. Світлана Лук'янченко та Амет Бекіров як нові члени своїх громад обговорили також особливості інтеграції вимушених переселенців на своєму досвіді. 

Активісти із Дніпра готові поділитися позитивним досвідом співпраці з владою, про досвід отримання приміщення комунальної власності для громадської приймальні ГО. Також плануємо випуск медіаматеріалів, щоб сприяти зниженню агресивності у місцевого населення та створенню позитивного іміджу нових жителів.
Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку