Проект організації фотовиставки ''Слов`янсьКраматорсьКостянтинівка / rEVIvaL'' реалізовано

Проект організації фотовиставки ''Слов`янсьКраматорсьКостянтинівка / rEVIvaL'' реалізовано

9 Серпня 2017, Бурштин-Слов'янськ, Краматорськ, Костянтинівка

Необхідністю в демонстрації реалій сьогодення, коли не в усі міста Донецької та Луганської областей повернулося майоріння українських прапорів, наслідків військового конфлікту, в палаці культури ’’Прометей’’ міста Бурштин 14-20 липня 2017 р. були презентовані фотороботи Дмитра Струка.

Проект організації та проведення фотовиставок ``Слов`янсьКраматорсьКостянтинівка / rEVIvaL` ` реалізований в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

В центрі виставки перед глядачами постала інсталяція, що прагнула привернути їхню увагу по-новому до війни на Сході України та заставити свідомо оцінити внесок та пережитки жителів задокументованих населених пунктів. Фотографії нестандартно вивели на осмислення подій долі країни, про війну і історію нашої держави, презентуючи собою новітню історію України. Багато запитань було поставлено відвідувачами, обговорювались найактивніше проблеми врегулювання конфлікту на Сході, державне фінансування для відбудови регіону та можливість введення міжнародного миротворчого контингенту.

Фотовиставка пройшла вдало, найбільш ефективно для світоглядної роботи. Адже не менше 70 відсотків усіх людей — візуали. Тобто вони приймають рішення, обдумують дії, коли дивляться на це, або мають візуальний образ. Великі фото — якраз той сигнал, який може запустити «броунівські» розумові процеси в головах щоб створити синергію для людей, які потребують допомоги в Україні. Проект реалізовує мету у формуванні бачення вирішення проблеми відродження населених пунктів  після активних військових дій у відвідувачів виставки в рамках Програми національних обмінів, яка фінансується Європейським Союзом та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Дмитро Струк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку