Презентації фільмів "Війна жіночого роду" та "Очі Донбасу".

Презентації фільмів "Війна жіночого роду" та "Очі Донбасу".

17 Лютого 2018, Краматорськ - Київ

З 12-15 лютого в Києві в кінотеатрі українського фільму «Ліра», та Національному музеї Тараса Григоровича Шевченка відбулися презентації соціальних фільмів режисера Юрія Кочкарова «Війна жіночого роду» та «Очі Донбасу».

Кияни, мешканці окупованих територій та гості міста мали можливість познайомитися не тільки з картинами, а і з героїнями, та акторами фільмів. Перед трансляціями стрічок режисер розповів глядачам історії картин, як вони ставилися, в яких містах відбувалися зйомки, скільки знадобилося часу на їх виробництво. Оператор та режисер монтажу поділилися над тонкощами та цікавими деталями які виникали під час зйомок та редагування вже відзнятого матеріалу.

Перед показом фільмів в музеї Тараса Григоровича Шевченка, глядачі мали можливість побачити не тільки аудіовізуальні твори, а також світлини Юрія Кочкарова з фотовиставки «Краматорськ сьогодні».

Даний проект реалізований в рамках програми національного обміну за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
"Війна жіночого роду" поставлена за підтримки "Фундації Прав Людини", Інституту міжнародних культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
Режисер - Юрій Кочкаров.
Оператор - Віталій Бурківський.
"Очі Донбасу" - короткометражна картина.

Режисер Юрій Кочкаров.

Оператор Дмитро Камінський.


Автор: Юрій Кочкаров
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку