Покращення соціальних послуг у Київській області

Покращення соціальних послуг у Київській області

30 Січня 2018, Київська область

Зокрема, 25-26 січня у Бородянському Центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи було проведено тренінг з організаційного розвитку, зокрема, учасників найбільш цікавили питання щодо проектного менеджменту. Також було проведено воркшоп «Основи онкопсихології та мультидісціплінарної допомоги клієнтам» , оскільки основною уразливою категорією кліоєнтів Центру є власне онкохворі, постраждалі в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Під час заходу розглядалися питання ресурсів, до яких можна звертатися, основи комунікацій, співпраці з НУО та ін.

Серед перспектив нашої подальшої співпраці - реалізація більшого проекту щодо організаційного розвитку, обговорення можливості щодо створення Фонду розвитку громади Бородянщини у співпраці з нашою Асоціацією або організацією з Бородянки, розвиток соціального підприємництва.

Ми сподіваємося, що проект матиме багато позитивних результатів: виявлені активісти у Бородянському районі (зокрема, на базі місцевої єдиної у місті інклюзивної школи), а також за рахунок просвітництва підвищиться рівень психосоціальних послуг, які надаються у громаді.


Автор: Сергій Хмиров
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку