Міні-стажування у Молодіжному центрі Волині (29-31 січня)

Міні-стажування у Молодіжному центрі Волині (29-31 січня)

1 Лютого 2018, Луцьк
29-31 січня 2018 року в Молодіжному центрі Волині стажувалися учасниці програми національних обмінів Містки громадської активності. Вікторія Зосим (м.Миргород), Юлія Заяць (м.Полтава), Nastya Sheremet (м.Одеса).

Ознайомила дівчат з роботою Центру та показала молодіжні ініціативи міста наша працівниця Yana Romaniuk.

Дякуємо, Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, ІМАГО / IMAGO, Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку, Типовий ЛНТУ / Студентська рада Луцького НТУ, Angelina Datsiuk за цікаві зустрічі, обмін досвідом та цікавими ідеями.

Стажування пройшло дуже плідно! На третій день ми провели два цікавих заходи для нашої молоді та громадських активістів.

Як організувати волонтерський рух?
Голова Волонтерського загону "Єдність" Юлія Заяць розповіла про діяльність створеного нею волонтерського руху в м.Полтава та провели майстер-клас по наданню домедичної допомоги.
Голова студентської ради Одеського національного університету Анастасія Шеремет розповіла про міжнародні можливості для молоді за програмами AEGEE, Summer University, Agora. А ще вже на другому заході Соціальне підприємництво "Від теорії до практики" - семінар поділилася досвідом створення студентського соціального підприємництва - виготовлення еко-блокноту.
Вікторія Зосим розповіла про досвід м. Миргород - створення соціального підприємництва - швейного цеху.

Дякуємо нашим гостям за плідну роботу! Бажаємо успіхів!

Волинь 2.jpg
Волинь 3.jpg

Автор - Молодіжний центр Волині


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку