Міні-стажування у ГО "Жінка майбутнього"

Міні-стажування у ГО "Жінка майбутнього"

8 Лютого 2018, Бердянськ

Два дні (7 та 8 лютого 2018 р.) для нас і наших гостей з Житомира Владислав Паламарчук та Юрий Игнатенко, були дуже насичені!

Вчора, разом з підлітками Азовської школи, представником відділу освіти району та завучем цієї школи - покреативничали на тему "Спілкування без конфліктів" за методикою Loesje! Учасники заходу змогли визначити бар'єри для подолання конфліктів між собою та виразити свої думки за допомогою слоганів.

Сьогодні був інший захід, також з креативної методики - Форум-театр або Театр пригноблених! Тема цього заходу також важлива - "Профвигорання у соціальный сфері", учасниками якого були працівниці КЗ Обласного соціального центру "Матері і дитини", працівниці КУ "Центр социальной реабилитации детей-инвалидов " БГС, представниціМобільна Бригада Бердянськ і громадські діячи та діячки. Разом поспілкувались, бо є потреба у кожного - бути почутим! Пограли та знайшли шляхи вирешення з недопущення профвигорання. 
Дякуємо нашим тренеркам Надежда Волкова та Алла Мельничук (Alla Melnichuk)!
Завтра теж буде цікавий день, бо навідаємось разом з гостями із Житомира до наших партнерів Первое Антикафе Бердянска "ЧАС Є".
__________________________________________________
Заходи здійснюються завдяки Містки громадської активності в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), а також в рамках проекту від IOM Ukraine "BRD:Море ідей - море можливостей!"


Жінка майбутнього 2.jpg


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку