Місто майстрів "Костянтинівка" (звітна публікація)

Місто майстрів "Костянтинівка" (звітна публікація)

1 Березня 2018, Львів
З 20 по 25 лютого 2018 р. волонтерами ГО "Місто Майстрів Костянтинівка" був реалізовано проект "Мрії маленького міста" в м. Київ, м. Львів та м. Кам'янка-Бузька, Львівська обл.

Метою проекту був обмін досвідом між молодими активістами сходу й заходу в реалізації молодіжної сфери. Під час поїздки активісти Ольга Ворошніна, Дар'я Мішина й Анастасія Сенна познайомились із представниками Всеукраїнської молодіжної громадської організації "ФРІ" м. Львова та м. Києва, обговорили спільні проблеми й шляхи їх вирішення, а також визначились у подальшої співпраці. Крім цього, дівчаток прийняли в гості в адміністрації м.Кам'янки-Бузької й Центрі дитячої творчості.
Завдяки участі у проекті учасники мали можливість ближче познайомитись з історією відвідуваних міст. Побували у домі-музеї Т.Г.Шевченка, знайшли декілька відомих стінописів, взяли участь у курсах медичної допомоги, познайомились з особливостями української культури в краєзнавчому музеї.
А головне, що дівчата вже почали планувати подібний приїзд активістів з інших регіонів України до нашого міста в рамках Всеукраїнського руху "Твоя країна".
Проект було реалізовано в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
#Місткигромадськоїактивності

місто 2.jpg

місто 3.jpg

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку