Обмін досвідом заради співпраці-2

Обмін досвідом заради співпраці-2

31 Травня 2018, місто Бахмут Донецької області
Докладно
Нещодавно делегація від громадських організацій Бахмуту побувала на Львівщині, у місті

Кам'янка- Бузька з метою обміну досвідом.

До цієї коаліції громадських організацій належать ГО «Розвиток демократії та жіночих ініціатив «ДІЯ» (гранто-отримувач), ГО «Чарівні Руни», ГО «Спадщина» (партнери).

Ціль обміну – підвищити ефективність провадження проекту картування у громадах шляхом обміну досвідом, спільної організації та обговорення проміжних результатів проекту.

Цільова група: активісти громадських організацій Бахмуту та Кам'янки - Бузької, що займаються проблемами ВПО, реформуванням культурного сектору, мають досвід картування.

Під час знаходження у приймаючій громаді провели такі сумісні заходи:

*        презентація роботи наших партнерів з ГО "Чарівні Руни" та ГО «Спадщина:

-Тимчак Юлія, керівник ГО "Чарівні Руни", проводила паралелі по культурно-освітньому картуванню громад м. Бахмуту та м. Кам'янка-Бузька;

-Тимчак Андрій, керівник ГО "Спадщина!", розповів про екзистенцію лемківських переселенців в умовах сучасної України та Бахмутського району Донецької області.

*        зустріч з представниками ВПО та активістами благодійної організації Благодійний фонд "Перспектива нова"

*        зустріч з представниками культурного сектору м. Кам'янка- Бузька.

Приймаюча організація мала змогу ознайомитись із розвитком національної та етно – національної культури на Донбасі, станом ВПО та інтеграцією до громади Бахмуту і використати для себе наш конструктивний досвід з цього питання.

Цікавим був обмін між громадами з визначення ресурсів громади через картування, реформування культурного сектору. Для нас теж корисний досвід приймаючої громади з порахованих вище питань . Дуже цікаве знайомство з культурою Львівщини, налагодження співпраці між нашими організаціями.

У публічних зустрічах приймали участь багато представників з місцевої громади: Андрій Корбецький, керівник благодійної організації Благодійний фонд "Перспектива нова", Христина Замула, депутат райради, Свистун Леся, Андрій Лістратов, Надія Шлюз та ін.

Місто Кам'янка-Бузька цікаве тим, що воно є і центром ОТГ і районним центром, тому дуже багато було порушено питань саме щодо роботи з децентралізації, щодо політик та процедур місцевих та районних рад. Також підіймалися цікаві спірні питання по благоустрою території, вивчався цікавий досвід і районної ради і місцевої.

Була проведена пізнавальна історично-культурна екскурсія по старовинній частині міста.

На заключення - обговорення стратегії розвитку організацій та перспектив співпраці з громадськими організаціями Бахмуту.

Завдяки візиту налагоджені зв'язки щодо сумісної роботи з Благодійним фондом "Перспектива нова.
       
     


Автор: ГО "РОЗВИТОК ДЕМОКРАТІЇ ТА ЖІНОЧИХ ІНІЦІАТИВ "ДІЯ"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку