Обмін досвідом між громадськими організаціями, що представляють інтереси ВПО

Обмін досвідом між громадськими організаціями, що представляють інтереси ВПО

28 Грудня 2017, Добропілля
Візит допоміг розвинути партнерські зв’язки між громадськими організаціями Закарпаття, Павлограду, Покровська та Добропілля, поділитись корисними напрацюваннями та підвищити кваліфікаційний та освітній рівень громадських активістів та волонтерів, через отримання спеціальних знань та навичок. А також поширити досвід корисної співпраці влади та громадськості.

Очікуємо на такі наслідки: Обмін досвідом між громадськими організаціями, що представляють інтереси ВПО. Поширення кращих моделей ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО. Обговорення досвіду вирішення актуальних питань соціальної допомоги у Закарпатській, Дніпровській та Донецькій областях для використання у подальшій роботі. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу. Розвиток та посилення партнерських зв’язків громадських організацій.

Сталий розвиток партнерських зв’язків між організаціями що працюють у сфері соціального обслуговування та супроводу у географічно протилежних регіонах України.

Проведено круглий стіл за участю представників громадських організацій Добропілля в Добропілля. Проведено дві відкриті робочі зустрічі за темою: «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО». Сталий розвиток партнерських зв’язків між організаціями що працюють у сфері соціального обслуговування та супроводу у географічно протилежних регіонах України.

Ужгород-Добропілля.jpg

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку