Молодь Доманівщини у Львові

Молодь Доманівщини у Львові

5 Січня 2018, Львів
Планувавши поїздку до Львову з обміну досвідом з невеличкого селища Доманівки, розуміли, що це буде феєрична подорож, але навіть не могли подумати, що на стільки...
Прямо з потягу ми відправилися вже на першу публічну зустріч з працівниками відділу молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. За філіжанкою кави, в неформальному спілкування виявилося, що між нами та Львівськими чиновниками є дуже багато спільного, що у Львові відділ молоді працює дійсно для молоді і робить різноманітні корисні речі, аналізує потреби громади і намагається впровадити новітні методи роботи. Крім того, у Доманівці ми тільки починаємо створювати молодіжний центр, у Львові він уже діє. Контакти налагоджено, будемо і надалі черпати досвід колег.
Незрівнянною грою для нас стало відвідування квест-кімнати, де лише у команді можна досягти результати та вийти з гри. Такий собі teambuilding для членів нашої організації. І знаєте, це дійсно працює. Кожен "вмикає"логіку і думає не лише про себе, а і про колег. Чудовий сплеск адреналіну та турботи за ближнього.
Зустріч з заступником Львівського міського голови з розвитку міста знову показала досить молодий вік чиновницького складу. Працівники приходять до мерії студентами та залишають на постійному місці роботи. Мерія організовує свої напрямки роботи з молоддю. Ми отримали інформацію про новітні технології програмування (Львів йде на декілька кроків попереду інших міст України в цьому напрямку), про велику кількість вакансій (гарні спеціалісти в ціні, але міграція кадрів за кордон значно ускладнила завдання пошуку кадрів) та ще багато іншого. Зустрі була не тривалою, але дуже змістовною.
Активісти громадських організацій (в більшості переселенці з східних областей України) розповіли про існуючі проблеми їхнього перебування та активності, які проводять не зважаючи ні на що. На зустрічі за філіжанкою кави учасники проекту виготовили автентичні листівочки для вихованців Доманівськго реабілітаційного центру дітей з інвалідністю.
Автентичні листівочки та Львівські прянички прямо із майстерні учасники проекту передали діткам з інвалідністю в День Святого Миколая, як маленькі даруночки до свята.
Загалом, дякуючи таким поїздкам, чітко розумієш, що працюючи у громадській роботі, стараєшся не лише для себе, а і для тих, хто є найбільш незахищеними у нашому житті. Учасниками проекту стали здебільшого люди з багатодітних, малозабезпечених сімей.
Добро крокує по планеті і почало воно свій рух із Доманівки)

Автор: ГО "Фонд розвитку громади селища Доманівка"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку