Міні-стажування для громадського сектору в рамках Програми національних обмінів. Житомир 23-26 січня

Міні-стажування для громадського сектору в рамках Програми національних обмінів. Житомир 23-26 січня

29 Січня 2018, Житомир
Три чудових дні в компанії сера Фазле Хасон Абед, професора Мухамеда Юнуса, представників кращих соціальних підприємств України та Европи, а також наших бездоганних наставників керівників ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» Ольги Котвіцької та Олени Тарасової в рідному місті Сергія Корольова - славному Житомирі ))).
Велика подяка організаторам «Програми Міні-стажування для громадського сектору в рамках Програми національних обмінів» за новий досвід, можливість пройти якісне навчання, отримати надзвичайну мотивацію щодо впровадження ідей соціального підприємництва спільно із однодумцями, у т.ч. в рамках громадської діяльності. Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Серед основних питань, які були розглянуті в процесі стажування, особлива увага була приділена визначенню дефініції «Соціальне підприємництво» як можливості працювати на себе, вирішуючи соціальні проблеми суспільства, інструменту боротьби з бідністю, запоруки благополуччя та економічної стабільності громади.

Під час навчання ми ознайомилися зі специфікою та напрямками діяльності кращих вітчизняних та зарубіжних соціальних підприємств, у т.ч. з кращими підприємствами Житомирщини, визначили роль соціального бізнесу у розвитку суспільства.

Підрахунком прослуханого курсу стала розробка та презентація власної моделі соціального підприємства та отримання фахових консультацій з питань розробки індивідуальних бізнес-планів.

Дякую своїй партнерці по навчанню Галині Нікітіній (ГО «Сучасна жінка» м.Харків) за дружнє плече та взаємообмін цікавими ідеями. Сподіваюся на подальшу співпрацю та спілкування.

І на останнє. Як кажуть, усе краще коли-небудь закінчується. Але в цьому разі щось мені підказує, що це триденне навчання, цей важливо-корисно-цікавий час, проведений у дивовижному казковому місті, стане гарним початком великої  суспільно-важливої справи, реалізації неймовірних амбітних цілей.

А отже відчуваю свіжий вітерець змін, який привезла з чарівної Житомирщини.

Сподіваюся, післядія буде успішною і тривалою.

" З повагою, керівник ГО «Об’єднання вимушених переселенців «БАЛТО», Наталія Шилова

Автор: Шилова Наталія
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку