Львівщина та Дніпропетровщина – разом до успіху

Львівщина та Дніпропетровщина – разом до успіху

9 Березня 2018, Львів, Нікополь, Покров

З 27 лютого по 3 березня 2018 року відбувся візит представників ГО "Центр громадських досліджень "ПроІнфо" на Дніпропетровщину, зокрема у м. Покров та Нікополь. Приймаючою стороною була ПМБО "Вікторія".
Так, протягом візиту були проведені робочі зустрічі з органами місцевого самоврядування та державної влади, представниками громадськості в рамках яких було налагоджено співробітництво у сфері культурно-соціальної та економічної діяльності. Цікаво було ознайомитися і з архітектурою, культурою та історією Нікополя.

Дуже позитивні враження склалися після спілкування з представниками місцевої асоціації інвалідів, які разом із ПМБО "Вікторія" реалізовують багато спільних соціальних ініціатив, зокрема одною із таких є підтримка жертв націонал-соціалізму.

Одним із компонентів проекту був цікавий та захоплюючий тренінг по залученню позабюджетних коштів для реалізації соціальних проектів, який провів керівник ПМБО "Вікторія" А.Волков.

Поїздка у Дніпропетровську область відбулась в рамках Програми національних обмінів, яку адмініструє ЛМГО "Центр культурного менеджменту" за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)

Додамо, що представники ПМБО "Вікторія" відвідали Львівщину у грудні 2017 року.


Автор: ГО "Центр громадських досліджень "ПроІнфо"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку