КРОПИВНИЦЬКИЙ – ЛЬВІВ- ІАНО-ФРАНКІВСЬК: В ЧОМУ СЕКРЕТНИЙ ІНГРЕДІЄНТ УСПІХУ URBAN-ІНІЦІАТИВ

КРОПИВНИЦЬКИЙ – ЛЬВІВ- ІАНО-ФРАНКІВСЬК: В ЧОМУ СЕКРЕТНИЙ ІНГРЕДІЄНТ УСПІХУ URBAN-ІНІЦІАТИВ

9 Жовтня 2017, м. Кропивницький

Під час зустрічі з Мартою Верхівською (Народний дім на Збоїщах, м. Львів) та Олександром Агашковим, Дарією Могінською й Іриною Васечко (Культурно-мистецький центр «Супутник», м. Львів) обговорювали:

·         що саме допомагає відродити роботу установ та закладів культури;

·         як не втратити оптимізм, мотивацію та не опустити руки, коли все йде не так;

·         як організувати роботу команди;

·         на чому будується найцінніший ресурс – довіра громади, без якої, в принципі, не можливе життя жодної соціальної ініціативи.

Вражає досвід колег із Івано-Франківська («Тепле місто» та «Urban Space 100»), які змогли в досить складний час організувати один із найефективніших фондів громад в Україні, об’єднавши ресурси бізнесу та встановивши співпрацю із адміністрацією міста. Те, що робить команда «Теплого міста» - просто фантастика.

Під час поїздок ми не тільки навчалися, а ще й ділилися своїм досвідом. Так, Михайло Антоньєв розказав, як саме можна організувати вечірні кіно-покази на базі маленької кондитерської. Величезну зацікавленість викликав майстер-клас Олексія Хмари «Як самостійно спланувати фантастичну сімейну подорож: лайфхаки», яку він провів в «Urban Space 100» (м. Івано-Франківськ). Загалом, його відвідало близько 30 учасників.

Найкращим результатом нашої подорожі-навчання стало планування урбан-ініціативи для нашого рідного міста. Тож, слідкуйте за оновленнями новин з м. Кропивницький і далі буде.

 


Автор: Алла Волошина
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку