Криворіжжя - Київщина - Закарпаття: успішно налагоджено лідерські магістралі

Криворіжжя - Київщина - Закарпаття: успішно налагоджено лідерські магістралі

31 Березня 2018, Кривий Ріг, Київ, Ужгород, Львів
16 березня 2018 року представники ГО "Молодіжне Віче", здійснили навчальний візит до Представництва ООН в Україні, де пройшли стажування "Глобальні цілі людства та лідерський внесок соціальної активної спільноти у їх досягнення", де ознайомились із місією і роботою міжнародної інституції у державі, обговорили реалізацію 17 глобальних цілей сталого розвитку.

Після цього  стажування поповнилось цікавою зустріччю із надзвичайною людиною: мудрою особистістю, творчим педагогом і просто захопленим відкриттями науковцем - Булигіною Людмилою Вікторівною, викладачем НТУУ "Київський політехнічний інститут". Мандрівка "жахливим, але найкращим" технічним вишем України була сповнена історіями, студентськими/викладацькі жартами. А ще багато обмінювались досвідом у сфері молодіжних та студентських ініціатив, особливо, бачачи ефекти таких на власні очі: вільний простір "КПІвежа", центр "БЄЛКА" та інші. 

Відвідавши ІХ Міжнародну виставку "Сучасні заклади освіти -2018", учасники стажування ознайомились із інноваційними технологіями освіти та засобами організації освітнього процесу. 
У ході стажування парнтерство розширилось знайомством і підписанням угоди про співпрацю із чудовим сучасним закладом освіти – Ужгородською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови. Привітна адміністрація на чолі із Фесенко Світланою Сапаргаліївною провела оглядову екскурсію освітнім центром, поділились лайфхаками організації міжнародного та національного співробітництва. Безмежно вразила презентація 3-ьої школи, у якій було розкрито основні засади та заходи провідних напрямів роботи закладу: «шкільне самоврядування», «мистецтво», «спорт», «волонтерство», «співпраця». Оскільки УСШ № 3 є громадсько-активною школою, чимало порад наданих її адміністрацією, стосувались саме налагодження контактів із шкільною та широкою громадою. Натхненні, обмінені ідеями, налаштовані на подальші зустрічі, ми глибоко вдячні за можливість відкривати нові незвідані терикони розвитку.
.20 березня 2018 - день особливий: делегація ГО відвідала Львівську спеціалізовану школу I-III ступенів 69. Директор ЛСШ № 69 Наталія Ништа поділилась натхненною історією змін у закладі освіти, розповіла про демократичні зміни, про нові можливості для розвитку школи, про міжнародне партнерство та особливості організації методичної та експериментальної діяльності.
Після цього учасники стажування завітали до Українського Католицького Університету, відкривши для себе справжній сучасний виш України.
У цілому, усі представники ГО "Молодіжне Віче" переконані, що такі взаємозбагачуючі зустрічі перетворюють одну гарну ідею на невичерпний перелік та дають можливість налагоджувати контакти у різних кутках України, розбудовуючи мережу відповідальних інституцій громадянського суспільства. 

Автор: Michel Alyokhin
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку