Харківські активісти досліджували дорожній рух Тернополя

Харківські активісти досліджували дорожній рух Тернополя

27 Лютого 2017, Тернопіль, Харків
Зокрема, зустрілися з начальником управління Патрульної поліції міста Володимиром Струком та його колегами й поділилися нашим баченням шляхів підвищення безпеки дорожнього руху в місті. Приємно відзначити, що представники ПП дуже добре сприйняли пропозиції громадськості й налаштовані на конструктивну співпрацю. 
Таку ж зацікавленість нам висловили і директор Тернопільського медичного центру безпеки дорожнього руху Інна Шугалей та виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак. Ну, і насамкінець, сьогодні ми мали робочу зустріч з членами міської комісії з безпеки дорожнього руху та презентували їм результати вибіркового аудиту вулично-дорожньої мережі міста. Під час зацікавленої дискусії ще раз переконалися в тому, що за останні роки міська влада багато зробила (і робить) для підвищення безпеки та комфорту дорожнього руху. Але ситуація на дорогах змушує її шукати нові резерви для вдосконалення цієї роботи та зниження рівня дорожньої аварійності. Приємно, що ми також долучилися до цієї роботи... 
Щиро дякую за підтримку і розуміння громадських ініціатив заступнику Тернопільського міського голови Владиславу Стемковському та начальнику відділу інженерно-транспортної інфраструктури міста Андрію Дроздовському, депутатам Тернопільської міської ради Віктору Генсеруку та Петру Поврознику, іншим посадовим особам і громадським активістам, які відгукнулися на наше запрошення. Найближчим часом за результати нашого візиту до Тернополя ми підготуємо розгорнутий звіт і оприлюднимо його на сайті нашої громадської організації www.tur.org.ua.  

Автор: Ірина Користувач
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку