Картування громад: погляд очима картувальників  Сходу та Заходу»

Картування громад: погляд очима картувальників Сходу та Заходу»

13 Березня 2018, Мелітополь - Новий Розділ

9 -11 березня 2018 року ініціативна група м. Мелітополя Запорізької області, яка займається картуванням громади, відвідала м. Новий Розділ, Львівської області в рамках Програми національних обмінів «Картування громад: погляд очима картувальників Сходу та Заходу».

 Участь у проекті приймало 3 малих міста з різних регіонів України: з півдня -м. Мелітополь, Запорізька обл., зі сходу - м. Ізюм, Харківська обл. та з заходу - м. Новий Розділ, Львівська обл.

 У перший день перебування у м. Новий Розділ команди з різних регіонів України познайомились з містом, прийняли участь у загальноміському заході з нагоди Дня народження Кобзаря та відвідали центральну міську бібліотеку для дорослих. Під час першої зустрічі учасники презентували свої проекти з картування, обговорили результати, проблеми з якими зіткнулися під час реалізації та напрацювали подальший план співпраці між містами.

 Приємною несподіванкою була презентація книг українського письменника, журналіста, ведучого хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK Остапа Дроздова. Усі з задоволенням дискутували з автором, який був відкритий для діалогу.

Команда м. Мелітополя дякує директору бібліотеки для дорослих Галині Приріз за гостинність та організовану зустріч. Було помітно, що бібліотеки м. Нового Роздолу є культурним осередком міста та центром громадської активності де проводяться різноманітні заходи для громади. Нас познайомили з гарними книжковими виставками, з виставками місцевих майстринь та маленьких читачів бібліотеки для дітей.

 Другий день програми був не менш цікавий та насичений. Зранку картувальники зустрілися з представниками місцевої влади та на базі Центру для осіб з особливими потребами «Тавор» відбувся практичний Workshop «Картування в дії». Дякуємо членам Центру за особливі подарунки, які зроблені руками людей з інвалідністю.

 У другій половині дня картувальники різних регіонів України здійснили навчальний візит до м. Стільсько, столиці Білих Хорватів, де відбулось польове дослідження за методикою картування в громадах.

 На третій день перебування у м. Новий Розділ між учасниками відбулось підсумкове обговорення на тему «Картування громад: погляд очима картувальників» та налагоджені партнерські зв’язки між командами.

 Ми дуже вдячні усім за зустріч у м. Новий Розділ, яка відбулась завдяки Всеукраїнському проекту «Містки громадської активності» за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

 


Автор: Инна Ефименко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку