Картувальники будують «містки».

Картувальники будують «містки».

5 Травня 2018, м. Добропілля Донецька область

Фінішує проект «Картування Громад», вже відчувається аромат типографської фарби на фінальних публікаціях учасників проекту. За півтора року роботи отримано безліч рекомендацій та нових інструментів від експертів та тренерів, опрацьовано велику кількість інформації та найголовніше, що подарував проект – це знайомство з активними і небайдужими представниками 11 громад зі Сходу і Заходу України. Нові знайомства відкривають нові можливості для співпраці між громадами та організаціями з різних куточків України, а Програма національних обмінів підтримує і розвиває ці можливості. Так добропільці відвідали на Львівщині малі міста з великим потенціалом .

Стрий – місто, в яке хочеться повернутись. Під час зустрічі з місцевими активістами говорили про спільні акції трохи про волонтерство, соціальне підприємництво і фандрейзінг і «місто магнолій». На згадку про візит в парку Йордана посадили маленького дуба, який привіз з м. Добропілля Донецької області громадський активіст Володимир Орос.

Місто Кам’янка-Бузька вразило своєю гостинністю. Про новостворену ОТГ, про нові виклики і труднощі та стратегічні плани на майбутнє розповів заступник міського голови з гуманітарних питань – Ковалюк Богдан Степанович. Для добропільців досвід впровадження реформ децентралізації та взаємодії з громадою є корисним і цікавим, бо питання об’єднання громад є актуальним для нашого міста.

В самому Львові команда зі Сходу переймала досвід трансформації публічних бібліотек у сучасні інтерактивні центри. Smart-бібліотека у Рясному – це є простір з книгами, із спілкуванням, де можна обмінюватися ідеями, здобувати нові знання, поширювати ці знання. Перша львівська медіатека – це громадський простір з різноманітними медіа ресурсами та невеличким книжковим фондом, це сучасна платформа для різноманітних захотів та громадських ініціатив.

Знайомство з громадами, обмін досвідом, налагодження партнерств "СХІД -ЗАХІД" можливі за підтримки Програми національних обмінів в рамках проекту "Містки громадської активності", що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.


Автор: Irina Kozachuk
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку