Звіт проекту БО "Взаємопоміч"

Звіт проекту БО "Взаємопоміч"

30 Липня 2017, Івано-Франківськ
Синергійна взаємодія мешканців різних куточків України додала яскравих кольорів в палітру Фестивалю Івано-Франківських Дворів #ФранківськБезВіз за підтримки IOM Ukraine!  
Фасилітатори місцевих позитивних змін пройшли практичний навчальний курс із сталого виготовлення меблів із вживаної деревини та зможуть розраховувати на менторську підтримку Vzayemopomich та League of Tolerance Ліга Толерантностіпри реалізації власних ідей та поширенні набутих компетенцій.
Три дивани, стіл та будиночок для дітей - вражаючий результат відкритих майстер-класів у рамках проекту "Створюємо стале майбутнє разом!" який відбувався 18-20 липня 2017 року у м. Івано-Франківськ.
Більше ніж 30 осіб з числа ВПО та приймаючої громади, на практиці розвинули навички з виготовлення або ремонту меблів із використанням вторинних безкоштовних (або малоцінних) матеріалів загального вжитку.

Збереження краси навколишнього середовища починається з досяжних кожному кроків.

Всебічна участь партнерів стала можливою за сприяння Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку