Звіт по міні-стажуванню в ГО "Закарпаття-Донбас" (29-27 січня)

Звіт по міні-стажуванню в ГО "Закарпаття-Донбас" (29-27 січня)

1 Лютого 2018, Ужгород
Проведено стажування у громадському секторі для двох громадських активістів з м. Шостка та м. Щастя в місті Ужгород.Обмін досвідом для громадських діячів з різних регіонів України, що працюють з людьми постраждалими від АТО. Підготовка та проведення навчальних тренінгів з використанням наявного досвіду. Підвищення компетенції партнерів через отримання змістовного досвіду у конкретному напрямку. Здобуття нового досвіду та навичок, аналіз та переосмислення своєї індивідуальної та регіональної ідентичності, обмін професійним досвідом, відчуттями, переживаннями, поглядами, розвінчування негативних стереотипів членами організацій, які братимуть участь у запланованих заходах. Вдосконалення досвіду міжрегіонального співробітництва, спільного ведення проектної діяльності, опанування навичок у партнерських відносинах.З учасницями п'ятого стажування Ekaterina Bondar та Ірина Лісовецька ми були вийшли на каву поужгородські з колегою Наташа Мищенюк (дуже психологічне видалось стажування, до речі) та зустріли Євген Соломін (Yevhen Solomin), Анжела Бабкина (Angel Kate), Yatskoff Mykola . Суперове кавування вийшло).
Дуже дякуємо Tetiana Machabeli за теплий прийом розповідь про ГО "Неємія", екскурсію Гостинный дом та презентацію досвіду Дитячий розвиваючий центр "Зростайко", що працює за методикою Марії Монтессорі.
Також дякуємо проекту Сокоти свій ВАРОШ та Valentyna Mytrovtsyj за співпрацю та цікаву розповідь.
Учасники стажувань, ви всі суперові! Ми дуже радіємо з того, що отримали таку цудову можливість від проекту Містки громадської активності! Дякуємо!!!

Автор - Тетяна Хорошилова


Закарпаття 2.jpg

Закарпаття 3.jpgАвтор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку