Ігрофікація, дискусії та треніги -  "Твоя Країна" знову у Львові

Ігрофікація, дискусії та треніги - "Твоя Країна" знову у Львові

13 Серпня 2017, Львів
24-27 липня Львів приймав черговий візит руху національних обмінів "Твоя Країна". Цього разу гостями західної столиці стали учасники з Донецька, Луганська, Харкова та ще декількох містечок зі сходу України. Учасники мали нагоду познайомитись з історією та культурою міста, зруйнувати стереотипи про "западенців" та розвінчати уявлення місцевих жителів про "східняків".
Програма візиту була насиченою, тому під кінець візиту усі були втомлені, але задоволені. Перший день розпочався збором учасників, знайомством у форматі психологічних міні-вправ. Опісля того чекала біганина містом. Організатори вирішили, що найкращим способом згуртувати гостей та закріпити знайомство буде квест. Після декількох годин мандрівок і змагань обидві команди успішно добрались до останньої контрольної точки і напружено очікували на результат, адже протягом усього маршруту команди йшли надзвичайно близько одна до одної. Оголошення підсумків стало несподіванкою для усіх, у тому числі і організаторів - команди впорались з усіма завданнями з однаковим підсумковим часом.
Другий день передбачав навчальну програму, до якого входили різноманітні короткі тренінги та дискусійні блоки, під час яких усі висловлювали свої думки, презентували напрацювання та ділились ідеями та мріями.
Третій день ознаменувався відвідинами міста Дрогобич, знайомством з місцевими громадськими діячами та організаціями, напрацюваннями механізмів можливої співпраці та обміну досвідом у реалізації проектів.
Останнього дня на люб'язне запрошення дружньої організації уся команда обміну вирушила до села Тухля, де на свіжому повітрі в оточенні лісу і зіграла в симуляційну гру. Інтриги, плани, домовленості, розчарування і здобутки, таємні пакти, угоди, налагодження економічних зв'язків, консолідація зусиль та навіть натяки на сепаратизм та намагання встановити диктатуру - все це було присутнім на грі. І навіть помістилось у 6 годин, які вона тривала. Детальне обговорення кожного ходу, пояснення того, що відбулось і прогнози майбутніх дій робили гру не лише цікавою, але й надавали значного навчального потенціалу. Кожен з учасників виніс для себе певні висновки і напрацювання. Як показала фінальна фасилітація - байдужих не залишилось.

*симуляційна гра розкриє учасникам інноваційні методики, що можна використовувати як освітній інструмент або форму тренінгів та дасть змогу аналізувати складні суспільно-політичні процеси, проблематику сталого розвитку, тощо.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії


Автор: Ольга
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку