Запорізька нова драма у Львові!

Запорізька нова драма у Львові!

3 Травня 2018, Львів
11 березня у Львові відбулася публічна розмова на тему “За межами страху”: як діє театр в прифронтових містах?” із засновниками Запорізької нової драми та спікерами зі Львова.

12 березня львів'яни мали унікальну нагоду побачити виставу “Міністерство освіти і науки України” за текстом Анастасії Косодій.

Довідка:
Запорізька нова драма - перший у Запоріжжі театр, який презентує роботи молодих українських драматургів. Шукає нову сценічну мову, не боїться складних тем і співпрацює із новим поколінням театральних діячів України.
Театр заснований 24 серпня 2015 року - дата першого показу вистави-конструктора "Котел". Нині в репертуарі театру п'ять вистав ("Котел", "Самая большая боль на Земле", "Сестра", "Міністерство освіти та науки України", "За межами страху") та ще три вистави в роботі.
Трупа театру є організаторами драматургічних фестивалей "Дні української драми" (в рамках фестивалю "З країни в Україну") у липні 2016 року, та одноденного драматургічного фестивалю "Ніч української драми" (в рамках фестивалю "Запорізька книжкова толока").
У січні 2017 року театр розпочав роботу над проектом "Театральна лабораторія: За межами страху", що передбачає розбудову театральних платформ у шести прифронтових містах (Маріуполь, Старобільськ, Сєвєродонецьк, Покровськ, Бахмут та Краматорськ).

Перша сцена сучасної драматургії "Драма.UA" – платформа створена для пошуку та втілення нових театральних форм, апробації сучасних текстів, актуалізації класичних п'єс та реалізації освітніх проектів у сфері театру. Проект організовує ГО Мистецька майстерня “Драбина” за підтримки Львівського драматичного театру імені Лесі Українки

Межі страху, подорожі в часі, розмови, репетиції, радіоефіри і радіотрансляції - все це і ще багато закулісного пройшло і залишило приємне відчуття натхнення і радості!

Дякуємо нашим новим друзям - Запорізька нова драма - за нові враження і чудову роботу - виставу "Міністерство освіти і науки України". Плануємо візити до Запоріжжя :)
Все було б не так добре, якби не наші постійні партнери - Театр Лесі Українки та Radio SKOVORODA. Дякуємо, Дорогі, за підтримку!
Не прощаємось, а кажемо "До зустрічі!"

п.с. Нагадаємо, що приїзд наших колег відбувся в рамках програми Містки громадської активності та Програми Національних обмінів за фінансування Національного фонду сприяння демократії СШААвтор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку