Стажування в ГО "Стосується кожного" (24.02-04.03.2018)

Стажування в ГО "Стосується кожного" (24.02-04.03.2018)

5 Березня 2018, Новопсков
Ви колись були в Новопскові (Луганська обл.)? А от я зі своїми безстрашними бібліотекарями районної бібліотеки минулого тижня вирушила в довгу мандрівку на схід нашої країни в гості до своїх бібліотечних колег Новопсковської ЦБС в рамках проекту який реалізовується в рамках Національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) за ініціативи ГО «Стосується кожного» спільно з КЗ «Новопсковська ЦБС».
Протягом трьох днів ми активно вивчали та пізнавали Новопсковщину та знайомилися з людьми, колегами та однодумцями. Відвідали музей, будинок культури, школу мистецтв та бібліотеки. Брали участь в семінарі бібліотечних працівників «Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти» де презентували роботу наших бібліотек та знайомилися з напрацюваннями їхніх бібліотек. Поїхали в гості до сільських бібліотек, працівники яких зустрічали нас з теплотою та щирістю за що їм дуже дякуємо.
Поїздка була дуже цікава та пізнавльна. Ми відкрили для себе чудовий край, де люди щирі і гостинні, працьовиті та креативні. Хочеться подякувати колегам з Новопсковщини за чудово проведений час,за подаровані позитивні емоції які ми привезли додому. Відстань між Жидачевом та Новопсковом дуже велика, але наші думки та наші дії дуже схожі. Ми працюємо з однією метою, з метою розвитку нашої культури, покращення якості нашого життя та заради миру в нашому суспільстві. Любі мої бережіть себе та своїх рідних, цінуйте кожну мить свого життя та даруйте людям добро і любов.

Новопсков 2.jpg

Новопсков 3.jpg

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку