ДІТИ НАМАЛЮВАЛИ МРІЮ

ДІТИ НАМАЛЮВАЛИ МРІЮ

28 Березня 2018, місто Бахмут, Донецької області
24 березня у бібліотечній філії №2 Бахмутської ЦБС відбулося завершення конкурсу дитячих малюнків за проектом «Громада обирає розвиток», що виконується у рамках Всеукраїнського  проекту «Містки громадської активності».

24 березня у бібліотечній філії №2 Бахмутської ЦБС відбулося завершення конкурсу дитячих малюнків за проектом «Громада обирає розвиток», що виконується у рамках Всеукраїнського проекту «Містки громадської активності», який фінансується Європейським Союзом, Національним фондом на підтримку демократії та Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії». Впроваджується проект Центром культурного менеджменту (Львів) у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією (Київ), Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) та Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро).

Тема конкурсу - «Місто, в якому я б хотів жити» Всього прийняли участь 18 ( від запланованих 10 –ти) учнів різного віку.

Перша група за віком складалася з учасників від 7 до 9 років, друга – 10- 11 років та третя – від 13 до 18 років. Малюнки вразили фантастичною уявою майбутнього нашого міста. Але лейтмотив виставки – мирне життя в місті: працюють магазини, у окремій красивій будівлі – школа мистецтв,

є концертні зали, спортивні майданчики. І все це прозвучало як наказ нам дорослим у тому числі і

місцевій владі зробити життя наших дітей цікавим, багатим на можливості для розвитку талантів . Діти акцентують проблеми на збереженні та поповнені ресурсів міста, які у цьому проекті виявляються у процесі картування.

За рішенням журі конкурсу у всіх 3-х групах були виділені призові місця. За урочистих обставин

учасникам були вручені дипломи за зайняті місця та відмічені дипломанти конкурсу.

Виставку робіт, що були представлені на конкурс, можна побачити у приміщенні бібліотечної філії №2 Бахмутської ЦБС у продовж 2-х тижнів ( до 07 квітня) за графіком роботи бібліотеки за адресою вул. Чайковського, 28, телефон 06274 30532; +38 050 6966089.

Адміністрація проекту «Громада обирає розвиток».
Автор: ГО "РОЗВИТОК ДЕМОКРАТІЇ ТА ЖІНОЧИХ ІНІЦІАТИВ "ДІЯ"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку