11.03.2017р - 14.03.2017р відбувся візит переселенців з м. Кам'янець-Подільский до ГО "Асоціація багатодітних сімей "АММА

11.03.2017р - 14.03.2017р відбувся візит переселенців з м. Кам'янець-Подільский до ГО "Асоціація багатодітних сімей "АММА

17 Березня 2017, м. Кам'янець-Подільський Хмельніцька обл
Фітнес для людей поважного віку та тренінг з волонтерства, плетіння мандал-оберегів та сучасні інформаційні технології, сімейна арт-терапія та карвінг (художнє вирізання по фруктам) — як такі різнопланові активності можна поєднати в одному візиті? “Легко!” - відповіли на це представники ГО "Об'єднання переселенців м. Кам'янець-Подільський” та Громадської організації "Асоціація багатодітних сімей "АММА" з Харкова.
Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.
 Асоціація багатодітних сімей "АММА” існує з 1994 року та поєднує понад 300 багатодітних сімей, де виховується більше 1000 дітей. За цей час “АММА” зарекомендувала себе як найяскравіший осередок відродження сімейних традицій українців, укріплення цінності сім'ї та захисту інтерсів материнства та дитинства. Переселенці ж як явище з'явилися в Україні лише як три роки, тому ГО “Об'єднання переселенців міста Кам'янець-Подільський” організація ще молода, але перспективна — в ній налічується понад 700 ВПО, серед яких є спеціалісти в різних галузях: педагоги, юристи, журналісти, психологи, інженери, дизайнери, художники та музиканти тощо. Інтереси таких різних організацій співпали в таких напрямках, як благодійність, волонтерство, арт-терапія, сімейне виховання та знайомство з культурними здобутками та історичною спадщиною Собожанщини та Поділля. Тому заплановані заходи з теоріі одразу перетворювалися на практику: Людмила Чаплигіна підготувала та провела презентацію про створення та діяльність громадскьої організації, що захищає інтереси переселенців та провела тренування з оздоровчого фітнесу. Перегляд документальних фільмів про Кам'янець-Подільський також не залишив нікого байдужим — всі глядачі вирішили будь що відвідати це красиве місто. Крім того, учасники тренінгу для волонтерів “Покращення якості надання соціальних, просвітних та інформаційних послуг ВПО та приймаючим громадам" отримали практичні навички з волонтерства та соціальної роботи, які мали змогу одразу обсудити з їхньою цільовою аудиторію — гостями, що є вимушено переміщеними особами. А учасниці майстер-класів з плетіння мандал-оберігів та карвінгу впевнилися, що ці арт-трепевтичні методи мають прекрасний ефект при використанні їх в сімейному вихованні. Дякуємо "АММі" за гостинність! до побачення Харків! До зустрічі у Кам'янці Подільському!!!

Автор: juliana-2007
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку