Звітна виставка художньої фотографії сумського фотопленеру «Перекатиполе 2017» побуває у Львові.

Звітна виставка художньої фотографії сумського фотопленеру «Перекатиполе 2017» побуває у Львові.

1 Лютого 2018, Суми-Львів
Фотопленер «Перекатиполе»-творчий проект, започаткований в 2012 році та спрямований на відображення в світлинах кращих фотохудожників країни міста Суми та Сумщини, як незабутніх перлин національного українського середовища. Візуальне ознайомлення зі звітною виставкою сумського фотопленеру «Перекатиполе 2017» надасть реальну можливість зблизитись представникам західних та східних областей України, побачити переваги та цікавість у подальшому спілкуванні. Та найголовніше-запросити фотомитців зі Львову прийняти участь у цьогорічному фотопленері «Перекатиполе 2018».

Творчі зустрічі-ознайомлення пройдуть у львівському фотоклубі «5Х5»(галерея «Дзиґа»), газеті "Львівська пошта" та львівському обласному осередку Національної спілки фотохудожників України.
14-16 лютого 2018 року в рамках Програми національних обмінів фотомитці, фотографи та пересічні львів`яни зможуть у трьох різних локаціях  та ознайомитись з результатами творчого спілкування між фотохудожниками з різних куточків країни на гостинній землі Сумщини. Формат звітної виставки- «сушка».

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Автор: Сергей Малюк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку