Знайомство з медійною та інноваційною Одещиною

Знайомство з медійною та інноваційною Одещиною

4 Серпня 2017, Програма національних обмінів для журналістів

В часі візиту ознайомлюсь зі специфікою діяльності медіа в регіоні, і насамперед – єдиної обласної україномовної громадсько-політичної газети «Чорноморські новини», якій нещодавно виповнилося сто років. Цікавим буде почерпнути досвід участі журналістів цього видання у проектах громадянського і соціального спрямування. Очікується проведення круглого столу-дискусії у редакції «Чорноморських новин» на тему «Дотримання журналістських стандартів в умовах війни».

Також матиму зустріч із керівниками і представниками діяльних інститутів громадянського суспільства Одеси. Цікавитиме напрацювання громадських організацій в плані роботи з внутрішньо-переміщеними громадянами, реабілітації учасників АТО тощо.

18 серпня о 17 год. в обласній науковій універсальній бібліотеці імені М.Грушевського під час літературно-мистецького вечора «Іван Низовий – поет Соборності України», представлю постать і творчість поета-шістдесятника Івана Даниловича Низового, котрий майже півстоліття творив українську Україну на Луганщині. Презентую першу посмертну збірку віршів Низового «Ніхто наді мною не пан».

19 серпня відвідаю Біляївку Одеської області. З тамтешніми колегами в редакції газети «Вісті Біляївки» поспілкуємось щодо роздержавлення ЗМІ та нових викликів, що постають перед місцевими друкованими виданнями». Окрім цього ознайомлюсь з досвідом функціонування однієї з найуспішніших на Одещині ОТГ – Біляївської об’єднаної територіальної громади.

Переконаний, що візит на Одещину виявиться цікавим у всіх аспектах.


Автор: Роман Смілка
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку