Запрошуємо взяти участь у II Форумі з креативних індустрій

Запрошуємо взяти участь у II Форумі з креативних індустрій

18 Травня 2017, Дніпро
7-8 червня 2017 р. у місті Дніпро відбудеться Форум креативних індустрій в рамках проекту "Містки громадської активності" за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програма події охоплює такі тематичні напрямки: спорт, туризм, активний відпочинок, реабілітація людей з інвалідністю, організація міського середовища, технології транспорту, зв’язку та інші напрямки, які допомагають людям відчувати себе активними членами суспільства і сприяють мобільності в широкому сенсі.
Учасники: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури, спортивні функціонери, представники профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій, інвестори.

В рамках форуму будуть представлені успішні приклади розвитку культурних і креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, що шукають фінансування та партнерів. На учасників чекають натхненні виступи практиків культурних і креативних індустрій, які поділяться своїм досвідом, доповіді дослідників креативної економіки, рецепти успіху в пошуку фінансування від представників грантодавчих організацій, спонсорів та інвесторів. І звичайно, знайомства і обговорення партнерства.

В рамках форуму передбачена невелика виставка продукції учасників.

Для акредитації та додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся:
email: pr@pomogaem.com.ua, тел: +38 056 732 48 07, +38 063 419 65 43

Автори проектів, які шукають фінансування або партнерів, зможуть презентувати свою ідею на Форумі. Щоб представити свій проект, авторам потрібно заповнити реєстраційну форму https://goo.gl/forms/u0fOA2PvUdIoDJ8p2 і надіслати презентацію з коротким описом проекту, бюджетом, маркетинговою стратегією або планом розвитку проекту. Презентації висилати в на ел. адресу: pr@pomogaem.com.ua.
Перший такий Форум теж відбувався у Дніпрі (21-22 лютого 2017 р.) і був присвячений темі креативних індустрій для розвитку територій.
Сайт форуму www.cif.in.ua
Сторінка події на Facebook - https://www.facebook.com/events/306489623106929/

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку