Захусткована краса Дніпропетровщини

Захусткована краса Дніпропетровщини

16 Серпня 2017, Дніпро

В рамках проекту «Містки громадської активності», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного Фонду демократії ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього» (м. Дніпро) у співдружності з ГО «Родовід» (м. Дрогобич) та ГО «Етнодайвінг» (м. Дніпро)  починає проект «Захусткована краса Дніпропетровщини».  На початку вересня дванадцять жінок – лідерок громадського руху в  м. Дніпро та області візьмуть участь у створенні календаря у етно стилі.  Кожній дівчині та жінці берегиня народних традицій із Заходу України створить свій неповторний образ, який пасує саме її жіночності. Саме зараз, в період формування нової української держави, з'явилася не абияка зацікавленість національними українськими традиціями, костюмом, зокрема, вишитими сорочками, а от інформації про красу жіночого головного убору наразі недостатньо. Знайомству широкого загала з культурою вбрання жінок в хустки,  перемітки та вінки  присвячен наш проект.

Крім того кожна жінка, як лідерка має свою історію. Розповсюдити історії успішних    лідерок -  то друга мета нашого проекту.

2 вересня на відкритому майданчику парку Шевченко в м. Дніпро відбудеться свято – презентація учасниць проекту. Заплановано  серію майстер-класів та знайомство містян з діяльністю громадських організацій  учасниць проекту.

Наступного дня неповторні образи дніпрянських активісток дбайливо збереже об’єктив фотокамери  для друкованого календаря «Захусткована краса Дніпропетровщини».


Автор: ГО "Творча майстерня "Поклик майбутнього"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку