Вистава "Убогий жайворонок" за Григорієм Сковородою в Харкові

Вистава "Убогий жайворонок" за Григорієм Сковородою в Харкові

15 Травня 2017, Харків

Вистава "Убогий жайворонок" - це нова подача тексту Сковороди. Вона поєднує роздуми про фізичну убогість та духовну (спраглість Бога) та через сюжет розповідає про моральну складову вчинків людини. 

Сковорода може змінювати погляд на все життя. Варто лише відкрити його для себе. Не зашкарублого й незрозумілого, а нового та цікавого. Якщо Ви йому відкриєтесь, то певні речі у своєму житті доведеться переосмислити. Наприклад, біль за біду ближнього. Чи стан радості, який виникає не тому, що така дата в календарі, а просто тому, що в тебе нема причин бути незадоволеним життям.

Адже ми впевнені: Сковорода може промовляти. Варто лише дати йому голос.Шкільний театр УКУ «На Симонових стовпах» ставить собі за мету популяризувати філософсько-богословські тексти через візуалізацію в театральному форматі.

Сковорода належить до тих нечисленних письменників України, які у своїх творах спромоглися відобразити філософську, богословську та художню компоненту. Тексти Сковороди розкривають цілу світоглядну систему автора, яка є унікальним зразком української філософської думки.

Але якщо сказати це в такій формі комусь, кому менше, ніж 40, люди просто перестануть слухати. Тому ми вважаємо, що варто шукати нові підходи та методи до того, аби донести слово Григорія Сковороди до сучасного глядача.

20 травня о 22:00 в Харкові в приміщенні театру "P.S.", що по вулиці Гішмана, 16, відбудеться вистава "Убогий жайворонок" за Григорієм Сковородою від Шкільного театру УКУ "На Симонових стовпах" (Львів).

Тривалість вистави 40 хвилин.

Проект організований у співпраці з Національним літературно-меморіальним музеєм Григорія Сквороди.


Автор: Шкільний театр УКУ "На Симонових стовпах"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку