Відкриття фотовиставки "Береги Сіверського Дінця"

Відкриття фотовиставки "Береги Сіверського Дінця"

10 Липня 2017, Сєверодонецьк Лисичанськ
До експозиції увійшло понад 60 світлин у жанрі репортажу, зроблених в прифронтовій зоні Луганської області у червні 2017 року.
У своєму фотопроекті автор має на меті ознайомити кропивниччан з реаліями цих територій, зробивши певний зріз життя в умовах війни і миру, відродження міст і сіл після активних військових дій. 
Географічним маркером для фотографа стала річка Сіверський Донець, береги та мости якої три роки тому, влітку 2014 року, стали ареною трагічних подій. На протязі трьох років берега Сіверського Дінця залишаються полем бою та кордоном між звільненою частиною Луганщини та “ЛНР”. У липні 2014 року міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та інші населені пункти, які перебували під владою квазіреспубліки, були звільнені українськими військовими та правоохоронцями. У визвольних операціях взяли участь і мешканці Кіровоградщини. З тої пори один з мостів через Сіверський Донець неофіційно називається “Кіровоградським”. За звільнення було заплачено досить високу ціну — людські життя. 
Фотопроект призваний стати одним з містків розуміння та діалогу між різними регіонами України, Луганщиною і Кіровоградщиною. На відкритті виставки автор поділиться своїми враженнями від побаченного.
Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Автор: Сергій Жолонко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку