Великдень разом

Великдень разом

15 Квітня 2017, Львів
З 14-го до 17-го квітня у Львові триватиме акція «Великдень разом». Студенти з різних куточків України приїжджають до Львова на чотири дні, щоб дізнатись про великодні традиції Галичини.

Щороку Студенське Братство УКУ запрошує до Львова понад 150 осіб із Полтави, Харкова, Запоріжжя, Донецька, Луганська, Одеси, Криму та інших регіонів, щоб спільно відсвяткувати Воскресіння Христове. Упродовж 6 років проведення акції понад 1000 молодих осіб більш дізнались про Великодні традиції Галичини.

Метою акції є створення серед всіх залучених – гостей, волонтерів, партнерів - спільний простір довіри задля спілкування й обміну думками, популяризації громадського руху; через відкритість, щирість та любов до ближнього зруйнувати стереотипи та упередження один до одного.

Протягом чотирьох днів, з 14-го до 17-го квітня, гостей міста чекає насичена програма: святкові літургії, Великодня трапеза, екскурсії, майстер-класи з писанкарства, квест у Шевченківському гаю, гаївки біля університету та інші спільні події для більшої інтеграції й спілкування між учасниками.


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку