Презентація бізнес-проекту "Даруємо красу"

Презентація бізнес-проекту "Даруємо красу"

9 Квітня 2018, Місце проведення є Студія Дефіле та Дизайну «Encanto» розташована у м.Київ, Оболонська набережна, буд.15, корпус 2.

В рамках програми національних обмінів 23 квітня 2018 р. Бердянськ подорожує до столиці України – Київ. Мета подорожі «Залучення бажаючих до творчості та рукоділля». Зустріч триватиме під девізом «Даруємо красу та робимо світ яскравішим!»

На зустрічі буде проходити презентація бізнес-проекту "Даруємо красу" з залученням охочих брати участь у майстер-класі з виготовлення та інкрустації декору для створення сценічного образу. Ціллю презентації є доведення до слухачів – «що сьогодні ти навчаєшся рукоділлю, а завтра на цьому рукоділлі ти будуєш власний бізнес». Цільова аудиторія заходу є діти Будинків творчості, танцювальних клубів, театральних студій, а також усіх охочих прийняти участь у зустрічі.

Місце проведення - Студія Дефіле та Дизайну «Encanto» розташована у м.Київ, Оболонська набережна, буд.15, корпус 2. Початок у 18:00, вхід – вільний. Організатор - Солов'ян Наталія.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Наталья Соловян
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку