"Україна у вогні", проблеми з адаптацією осіб які брали участь в АТО до мирних умов життя

"Україна у вогні", проблеми з адаптацією осіб які брали участь в АТО до мирних умов життя

31 Липня 2017, Скадовськ

Проект полягатиме у здійснені поїздки до міста Скадовськ Луганської області, до редакції газети "Чорноморець". Протягом тижня пліч-о-пліч працюватимемо з журналістами газети. Зі своєї сторони планую залучити мешканців міста Скадовська, які брали участь в АТО та провести відкритий семінар, за їх участі на тему: "Україна у вогні", проблеми адаптацією осіб які брали участь в АТО до мирних умов життя. Працевлаштування, проблеми у сім'ї, причин що спонукають до алкоголізму та самогубств».
З 10 по 15 серпня 2017 року в редакції  газети "Чорноморець" у місті Скадовськ Херсонської області пройде семінар на тему "Україна у вогні", проблеми адаптацією осіб які брали участь в АТО до мирних умов життя. Працевлаштування, проблеми у сім'ї, причин що спонукають до алкоголізму та самогубств». 
 Будучи сам за фахом юристом, проведу аналіз існуючих в учасників бойових дій, які брали участь в АТО проблем, надам фахові юридичні консультації. Підготую узагальнюючі публікації на тему вирішення їх проблем та реалізації законних прав. Також цікавить тема культурної різниці, національної ідентичності місцевих громадян, питання розвитку туризму у цій місцевості, зміни які відбулися після 2014 року. Від редакції газети очікую обмін досвідом по діяльності саме друкованого видання, зі своєї сторони готовий поділитися досвідом роботи в Інтернет-ЗМІ. Матеріали зібрані в ході роботи будуть опубліковані на сайті Новограда-Волинського, за бажанням редакцією газети "Чорноморець", а також інших ресурсах передбачених проектом.

Автор: Олександр Сукач
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку