Україна- рідна мати, від Харкова по Карпати

Україна- рідна мати, від Харкова по Карпати

11 Січня 2018, М. Харків

12-15 січня 2018 р. колектив "Творча скриня" із сіл Сілець та Тязів візьмуть участь у ІІ всеукраїнському фестивалі Вертеп-Фест в м. Харкові, спільно із громадськими організаціями БФ "Харків з тобою" та ін. проведуть ряд круглі столи і майстер-класи з представниками західних та східних регіонів України

13 січня о 12:00 годині розпочнеться парад вертепів, що буде крокувати з майдану Конституції до майдану Свободи,

в 13:00 - урочисте відкриття фестивалю на майдані Свободи, а далі, до 15:00 – святковий концерт.

Після концерту гурти, як і належить колядувальникам та вертепувальникам, роз’їдуться по всьому місту і будуть виступати і в метро, і розважальних центрах, і в супермаркетах.

 

14 січня – в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) будуть проведені круглі столи і майстер-класи представників з східних та західних регіонів України.

 

14 січня о 14:00 в Центральному парку ім. М.Горького - зустріч всіх учасників “Вертеп-Фесту”, щоб заспівати разом з усією Україною колядку «Нова радість стала». Святковий концерт триватимете в парку до самого вечора, а вертепувальники знов гулятимуть містом, а також провідають бійців в військовому шпиталі, дітлахів – в дитячих будинках та лікарнях.


Автор: Ігор Цюцьмаць
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку