У Львові відбуватиметься громадське обговорення з проблематики протидії негативним стереотипам та пропоганді у громадах

У Львові відбуватиметься громадське обговорення з проблематики протидії негативним стереотипам та пропоганді у громадах

20 Листопада 2017, Львів

Згідно програми заплановані зустрічі у провідних громадських організаціях Львова та Львівщини, що спеціалізуються на мережевій діяльності та мають досвід роботи як з молодю та розвитком громади, підтримкою переселенців-активістів, так і з підтримкою медіа ініціатив та громадської блогосфери.

Підсумком зустрічі стане спільна панельна дискусія з проблематики протидії негативним стереотипам, кліше, дезінформації та пропоганди в умовах інформаційної війни та збройного конфлікту на Сході України за участю експертів ГО «Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен», «Товариства Лева», Центру інформаційних досліджень «Меридіан», молодіжних лідерів «Студентської інформаційної мережі». Також відбудеться відкриття фотовиставки «Пізнай Схід України. Луганщина у фотооб’єктиві» за результатами культурологічної фотоакції представників Львівської блогосфери. 

 Захід відбувається у межах Програми національних обмінів (адмініструється Центром культурного менеджменту) за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Slobitskyj.Kraj
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку