У Львові ініціюють фотоекспедицію “Пізнай Схід України”

У Львові ініціюють фотоекспедицію “Пізнай Схід України”

11 Липня 2017, Львів-Сєвєродонецьк
У межах Програми національних обмінів Центр інформаційних досліджень «Меридіан» організовує фотоекспедицію у складі львівських блогерів-фотографів, котрі будуть досліджувати мальовничо-історичні на терени Луганської області, знайомитися із місцевим громадським активізмом, місцевим побутом, звичаями та культурою краю.

За словами, Олександра Лавриновича, голови правління Центру «Меридіан», проект «Пізнай Схід України» буде реалізовуватися у форматі фотоекспедиції. Згідно завдань проекту планується через засоби зображувального мистецтва представити культуру, традиції, звичаї, побут та громадські ініціативи Східної України на прикладі Луганської області. «Мета проекту, – говорить Олександр Лавринович, – відкрити галичанам Луганщину (підконтрольна Україні територія) та системно долати негативні стереотипи між Сходом і Заходом України, показати життя людей на крайньому сході Україні (згідно маршруту фотомандрівки). Очікуються інтенсивні та насичені зустрічі із мережевими партнерами Центру «Меридіан» у самому Сєвєродонецьку, розраховуємо на їх допомогу. Нам важливо напрацьовувати досвід інформаційної співпраці у межах мереж «Місцевий блогер» та «Компас переселенця» та організувати спільні фотовиставки разом із луганськими парнерами спочатку у Львові, а пізніше в інших містах України, – підсумував Олександр Лавринович.

За результатами фотоекспедиції «Пізнай Схід України»  вже у серпні відбудеться фотовиставка у Львові (у планах – в Дніпрі та Херсоні, а пізніше в інших містах України).

Перебіг культурологічної фотоакції активно висвітлюватиметься на порталі "Місцевий блогер" "Місцевий блогер" , а підсумкові результати будуть опублікуванні на початку серпня на провідних громадських ресурсах України, зокрема на порталі "Громадський простір" .

Така ініціатива вже вдруге реалізовується Центром інформаційних досліджень “Меридіан”, ще у 2014 році була здійснена фотоекспедиція "Пізнай південь України" у період складної військово-політичної ситуації на Півдні та Сході України у межах проекту “Розвиток мережі громадсько активних блогерів "Місцевий блогер" за підтримки Посольства США в Україні.


Автор: Олександр Лавринович
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку