У Дніпрі очікується культурний десант «Львівської блогосфери»

У Дніпрі очікується культурний десант «Львівської блогосфери»

27 Липня 2017, Дніпро
З 7 по 9 серпня відбудеться культурний десант «Львівської блогосфери» у Дніпрі. Львівські журналісти, блогери та громадські діячі презентуватимуть дніпровським медійникам фільм «Пасхальний десант»(створений у межах культурної ініціативи громадсько активних блогерів Львівщини та Херсонщини у 2014 р.), в якому розповідається про перші мережеві громадські ініціативи на підтримку армії та співпрацю між громадськими активістами Херсонщини та Львівщини).


Захід відбувається у межах Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Організатори акції – львівська громадська організація «Товариство Лева» та громадський рух журналістів “Медіа центр європейських ініціатив „Дніпро”.
Важливою є потреба інформаційної співпраці журналістів, блогерів та громадських активістів в контексті активізації інформаційних контактів та співпраці між двома важливими регіонами та напрацювання спільних медіа ініціатив на підтримку важливих суспільних та волонтерських ініціатив (допомога переселенцям і сім’ям воїнів АТО, підтримка реформ) у Дніпрі та Львові, реалізація спільних семінарів та тренінгів з важливих питань медійної діяльності та протидії неправдивій інформації у медіа, блогосфері та соціальних мережах. Саме ці проблематики обговорюватимуть львівські та дніпровські медійники.


Під час зустрічей у Дніпрі представники «Львівської блогосфери» презентуватимуть фільм «Пасхальний десант», створений у межах культурної ініціативи громадсько активних блогерів Львівщини та Херсонщини. Відбудеться спільна зустріч у форматі круглого столу львівських та дніпровських журналістів, блогерів та громадських діячів.

Автор: “Медіа центр європейських ініціатив „Дніпро”
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку