"Твоя Країна" запрошує до ігрової дискусії

"Твоя Країна" запрошує до ігрової дискусії

18 Червня 2017, Львів

У Львові 21-24 червня відбудеться етап проекту «Твоя Країна, Львів», в межах якого Львів відвідають учасники з Донецька, Луганська, Харкова.

Проект «Твоя Країна» має на меті розширення культурних зв’язків між представниками різних областей України та налагодження обміну досвідом, комунікацією задля втілення спільних ініціатив, знайомство з громадським середовищем Львова, інтелектуальні змагання між учасниками. Учасниками є молодь віком до 25 років з таких міст як Донецька, Луганськ, Харків та ін.

В рамках візиту заплановано, зокрема проведення інтерактивного навчання у форматі стимуляційних ігор, дискусії та інші активності.

Усі бажаючі запрошуються на зустрічі в межах проекту:

24 червня, Lviv IT School (LITS), вулиця Академіка Сахарова, 37

12.00-12.30 знайомство з учасниками

12.30-13.00 обід

13.00-15.00 ігрофікація та дискусія на тему суспільно-політичної ситуації в країні та за її межами, проблематики демократії, громадської активності, тощо.

*симуляційна гра розкриє учасникам інноваційні методики, що можна використовувати як освітній інструмент або форму тренінгів та дасть змогу аналізувати складні суспільно-політичні процеси, проблематику сталого розвитку, тощо.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії

Контактна особа - Юрій Тришньовський, тел. 0684783331Автор: Ольга
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку