Туризм має стати національним пріоритетом, що сприятиме розвитку України

Туризм має стати національним пріоритетом, що сприятиме розвитку України

28 Листопада 2017, Сєвєродонецьк
«Туризм має стати національним пріоритетом, що сприятиме розвитку України. Туризм принесе іноземні інвестиції, іноземну валюту, і, крім того, це частина стратегії просування бренду країни», – заявив Гюнтер Фехлінгер, модератор та координатор проекту UA-EU SME WEEK 2016.
Команда ГО "Туристичний інформаційний центр "Сєвєродонецьк", здійснить візит до Івано Франківська з ціллю вивчення досвіду  в об'єднання зусиль державних, муніципальних, підприємницьких, громадських структур та приватних інновацій для формування сучасного, ефективного конкурентоспроможного туристського ринку. Другою складовою візиту, є прояснення ролі і діяльності центрів туристичної інформації, як потужного інструменту прямого контакту з туристами, та основного джерела статистичної інформації про потреби туриста та їх характеристики. Під час візиту окрім ознайомчих візитів з ініціативами розвитку туризму, буде проведено 4 круглих столи на теми з пошуку інноваційних рішень, та декілька дослідницьких екскурсій по місту і регіону.
Сьогодні серед 18 районів Луганської області до відносно безпечного відвідування туристами перебувають тільки 10. Згідно дослідження проведеного фахівцями з Мукачівського державного університету,    головною проблемою розвитку регіону визначено недовіра з боку потенційних клієнтів та відсутність належних умов щодо розбудови рекреаційної і соціальної інфраструктури для відпочинку урбанізованого населення. До причини виникнення сучасної проблеми розвитку туризму на Луганщині належать: страх потенційних клієнтів з інших областей України відвідувати регіон з причини наявного воєнного конфлікту; відсутність фінансування галузі; низький рівень інформованості сільського населення щодо перспектив розвитку сільського зеленого туризму; обмеженість екологічних та зелених екскурсійних і туристичних маршрутів у сільській місцевості; низький рівень інформованості міського населення області та інших регіонів України про можливості відпочинку в регіоні; невідповідність якості туристичної послуги її ціні.*  В порівнянні з традиційними туристичними регіонами в Україні, Луганщина ніколи не сприймалась туристично привабливим регіоном, хоча певна активність і існує. Військовий конфлікт, велика міграція населення регіону і економічна стагнація привели до значних змін в традиційні способи отримання доходу для багатьох жителів. Велика кількість працездатних людей вимушена змінювати свої професійні навички і шукати новий спосіб забезпечити для своєї родини гідне життя. Але ж війни рано чи пізно закінчуються і настає мірне життя. Однією із можливостей для розвитку може стати діяльність у туристичної галузі, яка передбачає безліч варіантів для розвитку підприємництва, сприятиме розвитку малого і середнього бізнесу та інфраструктури, особливо у депресивних регіонах. Новим українським трендом став розвиток мандрів і відпочинку в Україні. Багато великих і малих міст, селищ і цілих регіонів розпочали процеси розвитку в’їзного туризму. Туристична привабливість міста гарантує значні прибутки до місцевих бюджетів. Україна має достатній потенціал для того, щоб зробити туризм одним із основних драйверів економіки. Одним із лідерів розвитку туристичної галузі, є Івано- Франківська область де створено велика кількість нових інноваційних туристичних продуктів. Це дуже великий досвід об'єднання зусиль державних, муніципальних, підприємницьких, громадських структур та приватних інновацій для формування сучасного, ефективного конкурентоспроможного туристського ринку. З метою створення широкого сучасного інформаційного поля и організація соціальної взаємодії суб’єктів внутрішнього туризму Луганської обл., група активістів здійснить 4-х денний ознайомчий візит до Івано-Франківська. В програмі візиту заплановані зустрічи з громадськими активістами, організаціями і ініціативами такими як ГО Стан, "Тепле місто", Туристична ассоціація Івано-Франківщини,  ГО "Агенція з розвитку приватної ініціативи" ГО Регіональний туристично інформаційний центр Івано-Франківська, та іншими.
Команда ГО "Туристичний інформаційний центр "Сєвєродонецьк", здійснить візит до Івано Франківська з ціллю вивчення досвіду  в об'єднання зусиль державних, муніципальних, підприємницьких, громадських структур та приватних інновацій для формування сучасного, ефективного конкурентоспроможного туристського ринку. Другою складовою візиту, є прояснення ролі і діяльності центрів туристичної інформації, як потужного інструменту прямого контакту з туристами, та основного джерела статистичної інформації про потреби туриста та їх характеристики. Під час візиту окрім ознайомчих візитів з ініціативами розвитку туризму, буде проведено 4 круглих столи на теми з пошуку інноваційних рішень, та декілька дослідницьких екскурсій по місту і регіону


Автор: ГО "Туристичний інформаційний центр "Сєвєродонецьк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку