Триденний семінар у Львові «Знай свої права!»

Триденний семінар у Львові «Знай свої права!»

16 Травня 2017, Львів

З 26 по 28 травня запрошуємо молодь на проект присвячений правам людини, який реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії США (NED).


Чекаємо на молодих активних людей Львова, які цікавляться даною темою. Проект проводитиме Дніпровська громадська організація «Європейська молодіжна спільнота», яка має великий досвід з теми прав людини та реалізації подібних проектів. Партнерами проекту є Львівський обласний молодіжний центр та ГО "ЦІМ".


Основними цілями проекту є:
- Підвищення обізнаності про права людини та розуміння їх сутності;
- Розвиток навичок та вмінь, необхідних для захисту прав людини;

- Підвищення рівня соціальної активності молоді;
- Об’єднання молодих людей Східного та Західного регіону на основі однієї мети – підвищення рівня правової освіти в Україні;
- Ознайомлення з культурними та соціальними особливостями Східної та Західної України;
- Ознайомлення учасників з корисною літературою Ради Європи.

Тренінг відбудеться с 26 по 28 травня у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру за адресою вул. В. Винниченка, 12. Реєстрація у гугл формі для участі у заході є обов'язковою.

Також для всіх бажаючих у рамках проекту відбудеться Публічна зустріч 26.05 о 17.45 у Львівському обласному молодіжному центрі за адресою вул. В. Винниченка, 12. (Реєстрація не потрібна) За круглим столом зі слоганом «Без рамок» усі бажаючі зможуть задавати будь-які питання та дізнатися про активність молоді, громадських організацій Дніпропетровщини та Львівщини, особливості їх спрямування, діючі проекти, методи роботи та окремо розглянути приклад ГО «Європейська молодіжна спільнота».

Форма для реєстрації на семінар:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUD4QhNv5oxDc1-4Jg521V0ZKqpmEqd5kblxjSxpfeuBB_qA/viewform?c=0&w=1


Додаткові питання можна надсилати за адресою: eyc.ngo@gmail.com


Автор: Європейська Молодіжна Спільнота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку