Третє міні-стажування у ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»  10-12 лютого 2018 року

Третє міні-стажування у ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» 10-12 лютого 2018 року

3 Лютого 2018, м.Житомир

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»  10 - 12 лютого 2018 р. буде приймати учасників міні-стажування для громадського сектору в рамках Програми національних обмінів, якими за результатами проведеного конкурсу стали Сюзева Людмила (м.Ужгород)  та Лаптєв Ілля (м. Дніпро).

Завдання  міні-стажування:
1.      Виявити потенційних бенефіціарів та нових партнерів з інших регіонів країни для майбутніх міжрегіональних проектів з соціального підприємництва.
2.      Розробити механізм подальшої співпраці між учасниками у напрямку планування та реалізації молодіжних програм зі сприяння розвитку соціального підприємництва на міжрегіональному рівні.
3.      Консалтингово-тренінгова підтримка учасників, які зацікавлені у створенні або розвитку соціальних підприємств.
4.      Продовження роботи над формуванням міжрегіональної платформи соціальних підприємців та зацікавлених осіб «Містки соціального підприємництва» (група у Facebook https://www.facebook.com/groups/113215136004545/)


Програма міні-стажування:


10 лютого 2018р.:
1.  Приїзд та поселення учасників, знайомство з учасниками міні-стажування.
2. Круглий стіл на тему «Впровадження програм розвитку громад та соціального підприємництва для молоді на регіональному і міжрегіональних рівнях: обмін досвідом».

11 лютого 2018р.:
1. Круглий стіл «Роль соціального підприємництва у розвитку суспільства»
2. Ворк-шоп «Розробка бізнес-ідеї соціального підприємства:  від проблем громади до шляхів їх вирішення».
3. Робота над індивідуальними завданнями з розробки моделі соціального підприємства.

12 лютого 2018р.:
1. Презентація моделей соціальних підприємств. Консультації з питань розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств.
2. Круглий стіл на тему «Шляхи розвитку соціального підприємництва в Україні: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці».
3. Екскурсії містом.

Заходи будуть проведені фахівцями-експертами ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів», на базі якої з 2012 року впроваджується проект «Житомирський обласний Ресурсний центр розвитку соціального підприємництва».

Контакти для довідок:
Ольга Котвіцька, керівник ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»: olgakotvitska@i.ua


Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Ольга Котвіцька
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку