«Святий Миколай крокує з Заходу на Схід»

«Святий Миколай крокує з Заходу на Схід»

5 Грудня 2017, Добропільський район Донецька область

      В рамках реалізації проекту «Святий Миколай крокує з Заходу на Схід», який відбудеться 18.12.-20.12.2017 року, планується долучити представників з різних регіонів країни до масштабної благодійної акції «Віддай серце дітям».  
   Захід "Віддай серце дітям", який відбудеться 19.12.2017 р. біля будівлі Добропільської районної ради стане масштабним, публічним, відкритим для громади заходом.
       Кожного року в Добропільському районі, в день Святого Миколая, проходить акція «Віддай серце дітям». На звичайній ялинці замість прикрас висять листівки від дітей інвалідів, сиріт, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб. Долучаються всі небайдужі, які бажають виповнити бажання дітей і особисто привітати дитину, щоб побачити її щасливі очі та зрозуміти дорослому силу добра і віру у Святого Миколая.
       Цього року, в ході акції, планується відвідати військовий шпиталь та військові частини, які розташовані на території Добропільського району, щоб показати військовослужбовцям, що народ України вдячний захисникам за самопожертву і відданість та надати їм можливість відчути себе в родинному колі.
       Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Марина Питык
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку