Створюємо стале майбутнє разом!

Створюємо стале майбутнє разом!

11 Липня 2017, м. Івано-Франківськ

Стартує відбір для участі у проекті “Створюємо стале майбутнє разом!“ який має на меті сформувати або розвинути навички з виготовлення та ремонтування меблів власними руками людей з числа ВПО або приймаючої громади м. Івано-Франківська, зокрема з числа осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.

Запрошуємо, майстрів з ремонту та будівництва, підприємців, молодіжних та соціальних працівників, активних громадян, представників НУО, які надають гуманітарну допомогу або сприяють працевлаштуванню ВПО та людям у складних життєвих обставинах.

При формуванні групи буде дотримано гендерного, вікового, етнічного та соціального балансу, включаючи рівну кількість внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців.

Організатори: БО "Взаємопоміч" (www.facebook.com/ngo.vzayemopomich) та БО “БФ “Ліга Толерантності” (www.facebook.com/loft.cfco)

Проект “Створюємо стале майбутнє разом!“ має на меті сформувати або розвинути навички з виготовлення та ремонтування меблів власними руками людей з числа ВПО або приймаючої громади м. Івано-Франківська, зокрема з числа осіб, які опинились ускладних життєвих обставинах.

План заходів:

18 липня - м. Івано-Франківськ, організаційна зустріч-знайомство, обмін досвідом та кращими практиками, налагодження контактів та планування майбутніх спільних дій.

19 липня - м. Івано-Франківськ, навчальний курс з виготовлення меблів власними руками, використовуючи вторинні безкоштовні (або малоцінні) матеріали загального вжитку. Інструктаж з техніки безпеки.

20 липня -  м. Івано-Франківськ, відкриті майстер-класи від тренерів та навчених випускників для всіх бажаючих у публічному просторі з метою соціального згуртування (спільно з ініціативною групою проекту #ФранківськБезВіз). Заключне анкетування учасників.

Конкретний час та місце зустрічі буде повідомленно відібранним учасникам.

У разі якщо ви бажаєте долучитись телефонуйте за номером +380664933330 (Віталій). 

Дедлайн для подання заявки - 16 липня включно. Всі апліканти будуть сповіщені про результати відбору 17 липня та будуть запрошені прийняти участь у навчальному курсі та відкритих майстер-класах 19 та 20 липня.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Використано фото для привернення уваги.


Автор: “Взаємопоміч”
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку