Stop батарейкам

Stop батарейкам

11 Серпня 2017, Чернігів
З 27 до 29 серпня у м. Чернігів відбуватиметься спільне розроблення проекту зі збору батарейок. Своїм досвідом поділиться ГО "Еко Місто" для представників ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів" (Рівне).

Мета проекту: налагодити партнерські відносини з ГО «Еко Місто» та розробити проект зі збору батарейок в м. Рівне, який буде реалізований у вересні-жовтні місяці 2017 року, завдяки якому планується зібрати більше 20 000 батарейок.

Впродовж останніх років в місті Рівному почали збиратися ініціативи зі збору батарейок, але, на жаль, методи збору є не ефективними, адже протягом 2016 року в м. Рівне було зібрано лише 200 кг батарейок (близько 10 000 шт.), що складає приблизно 1,38% від кількості відпрацьованих елементів живлення, що викидаються щороку в місті. Саме тому виникає необхідність організувати workshop, що передбачатиме розроблення проекту.

Головні напрямки діяльності ГО "Еко Місто" - задоволення та захист законних екологічних, соціальних, творчих, економічних, наукових, культурних інтересів її членів; сприяння розв’язанню екологічних проблем; охороні, збереженню та захисту довкілля; надання допомоги у захисті екологічних прав та інтересів, сприяння розвитку природоохоронної справи, провадження освітньої, наукової, культурної та просвітницької діяльності задля сприяння становленню демократичного громадянського суспільства.


Автор: Вікторія Порожняк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку