Стартує Школа соціального підприємництва в Запоріжжі

Стартує Школа соціального підприємництва в Запоріжжі

6 Вересня 2017, Запоріжжя
Громадська організація «Розвиток Громадянського Суспільства України» запрошує представників міста Запоріжжя та Запорізької області до участі у проекті «Школа соціального підприємництва», який відбудеться в місті Запоріжжя 08-10 вересня  2017 року.

Проект «Школа соціального підприємництва» реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Мета проекту – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва у східних та західних областях України задля поліпшення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевих громад.

Цільовою групою проекту стане молодь (віком від 18 до 35 років включно), що цікавиться даною темою та хоче спробувати свої сили в цьому напрямку.

У ході реалізації проекту буде представлено кращий міжнародний та вітчизняний досвід, презентовано підходи до вимірювання соціального впливу СП, оподаткування, фінансування та програми підтримки СП в Україні та багато іншого.

Урочисте відкриття проекту та публічний виступ учасників із західних регіонів відбудеться в приміщенні КЗ «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради (Запоріжжя, вул. Істоміна 14. )08.09.2017 о 12.00.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до активної участі у проекті!  

Детальна інформація за телефоном: 050-957-74-47.


Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку