Схід-Захід: Суспільне телебачення єднає країну

Схід-Захід: Суспільне телебачення єднає країну

14 Серпня 2017, Харків Львів Ужгород
В Ужгороді 17.08.2017 року у приміщенні Закарпатській філії ПАТ “НСТУ” пройде зустріч-обговорення із представницею Харківської філії суспільного щодо майбутнього розвитку суспільного телебачення в Україні. .Журналісти планують обговорити особливості регіонального розвитку, плани щодо форматів та тем для висвітлення. Також під час зустрічі головний акцент буде поставлений на спільних темах регіонів, таких як реформування та наближення життя украхнців до стандартів ЄС. І як цьому може зарадити Суспільне телебачення. Кожен бажаючий може приєднатися до зустрічі. Захід пройде 17.08.2017 з 11.00 до 13.00
Окрім того у рамках візиту я як журналістка, що спеціалізуюся на темі поводження з відходами, відвідаю  підприємства з переробки та утилізації ТПВ у Львові та Ужгороді, а також передбачені зустрічі з місцевими активістами та представниками влади міст. Основний акцент моєї роботи у рамках Програми буде зосереджений на вивченні досвіду поводження з ТПВ на прикладі трьох міст: як долають спільну проблему міста у різних кінцях України.


Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.


Автор: Anna Prokaeva
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку