Схід та Захід єднаймося разом! Нарешті Схід, Захід та Центр врегулюють усі питання та розбіжності

Схід та Захід єднаймося разом! Нарешті Схід, Захід та Центр врегулюють усі питання та розбіжності

2 Серпня 2017, Ужгород

До мальовничих Карпат прямує група переселенців зі сходу, громадських активістів з центральної України (Золотоніщини Черкаської області). Вони планують зустрітися з місцевими мешканцями, активістами громадських організацій, що опікуються ВПО, а також переселенцями зі сходу та Криму, що опинилися у Закарпатті, представниками християнських громад. Чи вдасться їм разом подолати усі розбіжності, упереджене ставлення, сформовані власними стереотипами, історичними подіями, недостатнім рівнем релігійності та життєвими складнощами? На ці та інші запитання будуть шукати відповіді учасники заходів, що відбудуться 17 по 21 серпня 2016 року у форматі форум-табору. Місце проведення: Закарпатська область, Ужгородський район, с. Оноківці, урочище Дубки, 2.

Учасники заходів мають на меті освоєння європейських підходів в роботі з вимушено переміщеними особами. Передбачається також проведення цікавих змагань на знання українських традицій, української мови та культури, кулінарних страв національної кухні та ін.  

Заплановано зустрічі з активістами Ресурсного центру для підтримки та супроводу ВПО в Закарпатській області, радником Мінсоцполітики у Закарпатській області Анжелою Бабкіною, представниками органів місцевого самоврядування, активістами ГО «Закарпаття-Донбас», представниками Родини Кольпінга м. Ужгород, співробітниками міжнародної організації Червоного Хреста та представниками інших організацій, що опікуються внутрішньо переміщеними особами у Закарпатті. Приймаючою стороною групи є Ресурсний центр для підтримки та супроводу ВПО в Закарпатській області (голова центру – Олександр Кацьора).

Форум-табір відбудеться у рамках «Програми національних обмінів», яку адмініструє ЛМГО “Центр культурного менеджменту” за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національним фондом підтримки демократії (США).

З додатковими запитаннями можна звернутися до керівника групи ГО «Добробут Золотоніщини» Сергія Позднякова, конт. тел. : +38 050 529 73 17, email: serenar148@gmail.com.


Автор: ГО "Добробут Золотоніщини"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку